Ammattitaitoa rennolla asenteella

Yksi suurimmista valteistamme on ennakkoluulottomuus. Työskentelemme vaivatta tilanteissa, joissa web- tai ohjelmistoprojektin alkuperäinen tavoite on vielä hämärän peitossa, eikä asiakas ole täysin varma halutusta lopputulemasta.

Jubicilla koko henkilökuntamme – aina myynnistä hallintoon ja toteuttajiin – osaa koodata. Tämä tarkoittaa sitä, että saat aina sen, mitä on luvattu, ilman minkäänlaisia kommunikaatio-ongelmia. Koodaajamme keskustelevat suoraan asiakkaan kanssa, sillä he ovat aina ajan tasalla projekteissaan. Meillä et jää jumiin help-deskiin tai pitkiin asiakaspalvelujonoihin.

Jubic on monilahjakas IT-alan yritys, joka on perustettu kahden tietotekniikan opiskelijan toimesta vuonna 2014. Aloitimme pilvipalveluyrityksenä ja olemme kasvaneet nopeasti kokonaisvaltaiseksi teknologian kehittäjäksi alan vaatimusten ja tekniikkaa kohtaan tuntemamme intohimon kautta. Tänään kasvamme tasaisesti, pitäen huolen, että pidämme laadun aina läsnä työssämme.

Personnel

Matti Rita-Kasari

CEO

matti.rita-kasari@jubic.fi
0400723035
Vilppu Vuorinen

CTO

vilppu.vuorinen@jubic.fi
0405370404
Niko Lehto

Software & Cloud

niko.lehto@jubic.fi
0401526789
Jesse Ikola

Software, Cloud & Cybersecurity

jesse.ikola@jubic.fi
0405420891
Aleksandr Tereshchenko

Software & Machine Learning

aleksandr.tereshchenko@jubic.fi
0469067992
Teemu Huhtala

Software

teemu.huhtala@jubic.fi
0404112724
Aleksi Gold

Software, Cloud & DevOps

aleksi.gold@jubic.fi
0409372211
Tuomo Nyrhilä

Software

tuomo.nyrhila@jubic.fi
-
Annina Mäkelä

Business Information Systems

annina.makela@jubic.fi
-